Location : Home > M > MKT1817447064D
MKT1817447064D
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817447064D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817447064D Film Capacitors MKT 470nF 5 63Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MKT1817447064D CAP FILM 470NF 5 63VDC AXIAL 885500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MKT1817447064D CAP FILM 470NF 5 63VDC AXIAL 1533500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com