Location : Home > 0 > 05HV24B105K
05HV24B105K
Share on FacebookShare on Facebook
05HV24B105K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
05HV24B105K CAP 1.0UF 500V CER 10 X7R RADL 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
05HV24B105K CAP CER 1UF 500V 10 RADIAL 888800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
05HV24B105K CAP CER 1UF 500V 10 RADIAL 1426800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
05HV24B105K CAP CER 1UF 500V 10 RADIAL 1426800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited