Location : Home > P > PZ0140WL10138CB1
PZ0140WL10138CB1
Share on FacebookShare on Facebook
PZ0140WL10138CB1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZ0140WL10138CB1 CAP CER 100PF 16KV 20 CHASSIS 735800 Vishay Beyschlag 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
PZ0140WL10138CB1 CAP CER 100PF 16KV 20 CHASSIS 1523800 Vishay Beyschlag 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PZ0140WL10138CB1 CAP CER 100PF 16KV 20 CHASSIS 680200 Vishay Beyschlag 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PZ0140WL10138CB1 CAP CER 100PF 16KV 20 CHASSIS 888500 Vishay Beyschlag NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-A-5 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Silver 0.025" (0.63mm) 5' (1.52m)