Location : Home > 0 > 0508ZC473KAT2A
0508ZC473KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
0508ZC473KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0508ZC473KAT2A CAP CER 47000PF 10V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0508ZC473KAT2A CAP CER 0.047UF 10V 10 X7R 0508 1312600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
0508ZC473KAT2A standard RoHS / Pb-Free 45530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
0508ZC473KAT2A CAP CER 0.047UF 10V 10 X7R 0508 590400 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited