Location : Home > 0 > 04025A270FAT2A
04025A270FAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04025A270FAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04025A270FAT2A s/n 133000 A 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
04025A270FAT2A N/A 42500 AVX 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
04025A270FAT2A standard package with RoHS 45530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
04025A270FAT2A CAP CER 27PF 50V 1 NP0 0402 1247400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com