Location : Home > Z > ZXTN25100DFHTA
ZXTN25100DFHTA
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for ZXTN25100DFHTA distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
ZXTN25100DFHTA ZETEX SOT23 2800 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
ZXTN25100DFHTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ZXTN25100DFHTA RoHS Compliant 38766 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
ZXTN25100DFHTA 100V, SOT23, NPN medium power transistor 10000 ZETEX 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
ZXTN25100DFHTA originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ZXTN25100DFHTA SOT23 12800 ZETEX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT9002AC-28N18DT Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 220MHz LVDS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V
SIT8008AIT3-25S Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 110MHz HCMOS, LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 4.5mA Standby
SIT8008AIT3-25S IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT8008AIT3-25S NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008AIT3-25S SiTIME 57139 2015+ OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIT3-25S SiTIME 99130 2015+ OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
511FBB-BAAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 125MHz ~ 169.999MHz LVDS XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 23mA Enable/Disable
511FBB-BAAG IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
511FBB-BAAG Silicon Labs 139690 NEW RoHS OSC PROG 2.5V LVDS 25PPM 5X7MM FindCores Electronics Inc.
511FBB-BAAG Silicon Labs 57339 2015+ OSC PROG 2.5V LVDS 25PPM 5X7MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511FBB-BAAG Silicon Labs 97710 2015+ OSC PROG 2.5V LVDS 25PPM 5X7MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RO3101 Crystals and Oscillators Resonators 433.92MHz SAW Resonator 0.037ppm 1 MOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole