Location : Home > Z > ZWD150PAF0524/L
ZWD150PAF0524/L
Share on FacebookShare on Facebook
ZWD150PAF0524/L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R0.25D12-1215/HP-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 12VIN +/-15VOUT
R0.25D12-1215/HP-R IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R0.25D12-1215/HP-R NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25D12-1215/HP-R Recom Power 6281 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
R1Z-1215/P-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 12VIN 15VOUT
VE-JTL-EZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W
VE-JTL-EZ IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTL-EZ NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JN2-EZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W
VE-JN2-EZ NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JN2-EZ IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JN2-EZ NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7302-05-1000 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Reed Relay DPST (2 Form A) Through Hole
7302-05-1000 Coto Technology 27810 15+ RELAY REED DPST 500MA 5V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7302-05-1000 Coto Technology 62425 1538+ RELAY REED DPST 500MA 5V Alphatek Technology Limited
7302-05-1000 Coto Technology 62425 1538+ RELAY REED DPST 500MA 5V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.