Location : Home > Z > ZTT50.00MX
ZTT50.00MX
Share on FacebookShare on Facebook
ZTT50.00MX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ZTT50.00MX CER RESONATOR 50.00MHZ 139820 ECS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ZTT50.00MX CER RESONATOR 50.00MHZ 57469 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ZTT50.00MX CER RESONATOR 50.00MHZ 79050 ECS Inc 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1597260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1597260000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1597260000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 7POS 90 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1597260000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT1602BI-21-18E-24.00000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 24MHZ OE
A-USB-B/SMT Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
A-USB-B/SMT Assmann WSW Components 157220 2016+ USB CONNECTOR B TYPE Unitronix Electronics Limited
A-USB-B/SMT Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1-1734328-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini AB Receptacle Connector 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
1-1734328-1 TE Connectivity AMP Connectors 139660 17+/18+ MINI USB AB R/A RCPT SMT 0.6MM FindCores Electronics Co.,Ltd.
1-1734328-1 TE Connectivity AMP Connectors 157309 2015+ MINI USB AB R/A RCPT SMT 0.6MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1734328-1 TE Connectivity AMP Connectors 241890 1538+ MINI USB AB R/A RCPT SMT 0.6MM Alphatek Technology Limited
1-1734328-1 TE Connectivity AMP Connectors 88870 2015+ MINI USB AB R/A RCPT SMT 0.6MM Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
20020131-D051A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
20020131-D051A01LF Amphenol FCI 147890 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020131-D051A01LF Amphenol FCI 297330 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020131-D051A01LF IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1750045 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 4 Position Terminal Block Green
1750045 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1750045 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1750045 Phoenix Contact 288070 2016+ PC TERM BLOCK 4POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3050086 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue Plug Connection 5.2mm