Location : Home > Z > ZMY16-GS18
ZMY16-GS18
Share on FacebookShare on Facebook
ZMY16-GS18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ZMY16-GS18 659874 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ZMY16-GS18 ROSH 16598 14 new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ZMY16-GS18 659874 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ZMY16-GS18 659874 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ZMY16-GS18 659874 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5368AE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 5W T18
1N3526A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 500MW DO35
1N3526A 09+ 10+ 86000 best price Guoyu Technologies ltd.,
1N3526A MICROSEMI 10000 2013+ ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE WLParts Electronics ltd
1N3526A MICROSEMI 2000 2013+ ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE Protec Engineering (S) Pte Ltd
1N4732P/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 1W DO204AL
1N4732P/TR12 IC 57990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4692-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123
MMSZ4692-E3-08 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4692-E3-08 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ4692-E3-08 VISHAY 37170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
CZRQR3V0B-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 125MW 0402
CZRQR3V0B-HF Comchip Technology 140150 NEW RoHS DIODE ZENER 3V 125MW 0402 FindCores Electronics Inc.
CZRQR3V0B-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.125W VR=3.0V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRQR3V0B-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.125W VR=3.0V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRQR3V0B-HF IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBD4148_D87Z Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 200MA SOT23
MMBD4148_D87Z NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBD4148_D87Z ON/MOT/FSC 37974 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
T37172-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37172-03-0 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37172-03-0 NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430003-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430003-02-0 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH18010100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TH18010100J0G Amphenol FCI 157810 2016+ 500 TB PLU PLU SOLID Unitronix Electronics Limited
TH18010100J0G IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH18010100J0G NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395435118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1713981 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1713981 N/A 2500 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1713981 Phoenix Contact 147360 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1713981 Phoenix Contact 297490 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776112-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole