Location : Home > Z > ZLDO1117G33TA
ZLDO1117G33TA
Share on FacebookShare on Facebook
ZLDO1117G33TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ZLDO1117G33TA 1A Low Dropout Positive Regulator 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V, 5.0V a 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
ZLDO1117G33TA originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ZLDO1117G33TA SOT-223 990000 S/N 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ZLDO1117G33TA 12349 ZETEX 15+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
ZLDO1117G33TA IC REG LDO 3.3V 1A SOT223-3 88570 Diodes Inc 1525+ Global & Immediately Ronxim Electronics Co.,Ltd.
ZLDO1117G33TA 1A Low Dropout Positive Regulator 1.2V 1.5V 1.8V 2.5V 3.3V 5.0V a 1550000 DIODES 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
ZLDO1117G33TA SOT223 50000 GP/ZETEX 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
ZLDO1117G33TA originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
ZLDO1117G33TA N/A 16000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.
ZLDO1117G33TA 1A Low Dropout Positive Regulator 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V, 5.0V a 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
ZLDO1117G33TA 659874 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
ZLDO1117G33TA 659874 13+ stock fenkey electronics co.,ltd