Location : Home > Z > ZLDO1117G18TA
ZLDO1117G18TA
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for ZLDO1117G18TA distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
ZLDO1117G18TA ZETEX SOT223 2700 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
ZLDO1117G18TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ZLDO1117G18TA IC REG LDO 1.8V 1A SOT223-3 87970 Diodes Inc 1525+ Global & Immediately Ronxim Electronics Co.,Ltd.
ZLDO1117G18TA 1A Low Dropout Positive Regulator 1.2V 1.5V 1.8V 2.5V 3.3V 5.0V a 1550000 DIODES 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
ZLDO1117G18TA originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
ZLDO1117G18TA SOT-223 17000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.
ZLDO1117G18TA 14+ 50000 DIODESINCORPORATED 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
ZLDO1117G18TA 1A Low Dropout Positive Regulator 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V, 5.0V a 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
ZLDO1117G18TA 659874 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
ZLDO1117G18TA 659874 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
ZLDO1117G18TA SOT-223 17000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
ZLDO1117G18TA SOT223 30000 DIODES 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ZLDO1117G18TA 1A Low Dropout Positive Regulator 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V, 5.0V a 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
ZLDO1117G18TA originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk