Location : Home > Z > ZL30254LDF1
ZL30254LDF1
Share on FacebookShare on Facebook
ZL30254LDF1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SE-330AU-22-00 Industrial Controls, Meters Protection Relays & Systems NEUTRAL-EARTHING-RES MON 48VDC P
SE-330AU-22-00 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330AU-22-00 NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV75EC-0117CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
8N4SV75EC-0117CDI IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2700973 Industrial Controls, Meters Controllers - Programmable Logic (PLC) CONTROL LOGIC 8 IN 4 OUT 24V
2700973 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XC6VLX365T-2FFG1156I XILINIX 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC6VLX365T-2FFG1156I XILINIX 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
AD75019JPZ-REEL ADI 16666 2022+ PLCC-44 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AD75019JPZ-REEL ADI 3500 20+PB PLCC-44 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
PIC12F1612T-I/MF Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)
MAX265AEPI Integrated Circuits (ICs) Interface - Filters - Active IC FILTER ACT PROG 28-DIP
MAX265AEPI MAXIM 96500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX265AEPI Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX265AEPI ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0702871039 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 82 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin