Location : Home > Z > ZGL41-200-E3/97
ZGL41-200-E3/97
Share on FacebookShare on Facebook
ZGL41-200-E3/97 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ZGL41-200-E3/97 DIODE ZENER 1.0W 200V 10 MELF 231740 Vishay 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ZGL41-200-E3/97 DIODE ZENER 1.0W 200V 10 MELF 684400 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090412 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1776295-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776295-3 N/A 1878 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
ATC2J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 14-24 AWG
ATC2J Amphenol PCD 147630 2016+ TERM BLOCK THERMOCOUPLE 10MM Unitronix Electronics Limited
ATC2J Amphenol PCD 287370 2016+ TERM BLOCK THERMOCOUPLE 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1827444 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole