Location : Home > Z > ZFC-20BP/KIT
ZFC-20BP/KIT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-641126-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold