Location : Home > Y > YS34015000J0G
YS34015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YS34015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5261A (DO-35) Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 500MW DO35
MMSZ5247B-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 17V 500MW SOD123
MMSZ5247B-E3-08 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5247B-E3-08 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX85B51-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 1.3W DO41
BZX85B51-TR IC 37390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX85B51-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T38127-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38127-03-0 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38127-03-0 NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK50504130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50504130 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50504130 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325112-01-0 Curtis Industries 157890 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325112-01-0 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ18755000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ18755000J0G Amphenol FCI 147140 2016+ 500 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ18755000J0G IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ18755000J0G NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ABC2-9.8304MHZ-4-T Crystals and Oscillators Crystals 9.8304MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 45 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABC2-9.8304MHZ-4-T Original 39246 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
ABC2-9.8304MHZ-4-T Semiconductor 20945 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ABC2-9.8304MHZ-4-T STOCK 145930 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2-1776269-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-1776269-4 IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1776269-4 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ TERMINAL BLK 24POS 5MM SIDE ENT Unitronix Electronics Limited
2-1776269-4 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERMINAL BLK 24POS 5MM SIDE ENT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH8162081 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.787" (20.00mm) Through Hole, Kinked Pin
OSTH8162081 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTH8162081 NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH8162081 On Shore Technology Inc. 157010 2016+ CONN TERM BLOCK 16POS 20MM Unitronix Electronics Limited
1823162 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1823162 Phoenix Contact 139450 17+/18+ SPT-THR 1 5/10-H-5 08 P26 FindCores Electronics Co.,Ltd.
1823162 Phoenix Contact 241680 1538+ SPT-THR 1 5/10-H-5 08 P26 Alphatek Technology Limited
1822875 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1822875 Phoenix Contact 139520 17+/18+ SPT-THR 1 5/ 3-H-3 81 P26 FindCores Electronics Co.,Ltd.
42801-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated