Location : Home > Y > YN72015000J0G
YN72015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN72015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTVM051550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVM051550 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVM051550 NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVM051550 On Shore Technology Inc. 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0395177805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
VC09025100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Panel Mount
VC09025100J0G Amphenol FCI 157210 2016+ 762 TB SOC FEED-THROUGH Unitronix Electronics Limited
VC09025100J0G IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC09025100J0G NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395329505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
320749 Electronics 25799 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
320749 Electronics 25799 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
320749 STOCK 43770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
353576-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A Receptacle Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal