Location : Home > Y > YN66215000J0G
YN66215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN66215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL4714 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 500MW DO213AB
CDLL4714 CDI-DIODE 10000 2013+ 50 uA LOW OPERATING CURRENT ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
CDLL4714 IC 39330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDLL4714 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3EZ30D10E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 3W DO204AL
3EZ30D10E3/TR8 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRF5210L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 100V 40A TO-262
IRF5210L International Rectifier 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IRF5210L IR 139820 NEW RoHS MOSFET P-CH 100V 38A TO-262 FindCores Electronics Inc.
IRF5210L IR 232050 1538+ MOSFET P-CH 100V 38A TO-262 Alphatek Technology Limited
IRF5210L Semiconductor 21643 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
FDP8442 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 80A TO-220AB
FDP8442 789456 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FDP8442 789456 13+ fenkey electronics co.,ltd
FDP8442 FAIRCH 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BYW29-50-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 8A TO220AC
BYW29-50-E3/45 IC 38630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYW29-50-E3/45 NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYW29-50-E3/45 Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BYW29-50-E3/45 Vishay 15360 12+ TO-220-2 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
H514705000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H514705000J0G Amphenol FCI 157050 2016+ 500 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
H514705000J0G IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H514705000J0G NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ12510400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ12510400J0G Amphenol FCI 157180 2016+ 508 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ12510400J0G IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ12510400J0G NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1154830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1154830000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1154830000 Weidmuller 157330 2016+ SL 5.08HC/08/90B 3.2SN OG BX Unitronix Electronics Limited
0395377504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
VL18715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VL18715100J0G Amphenol FCI 147320 2016+ 500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
VL18715100J0G IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL18715100J0G NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1987984-1 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1987984-1 TE Connectivity AMP Connectors 157410 2016+ AMP IN TERMINAL Unitronix Electronics Limited
1839250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.500" (12.70mm) Through Hole
1839250000 Weidmuller 157610 2016+ LUP 12.70/09/90 3.2SN GY Unitronix Electronics Limited
1791790 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole