Location : Home > Y > YN45215000J0G
YN45215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN45215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRFR52C5V6 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 200MW 1005
CZRFR52C5V6 Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.2W VZ=5.6V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRFR52C5V6 Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.2W VZ=5.6V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRFR52C5V6 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRF5851TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V 2.7A 6-TSOP
IRF5851TRPBF IR 172490 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
IRF5851TRPBF IR 262180 1538+ MOSFET N/P-CH 20V 2.7A 6-TSOP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF5851TRPBF IR 85000 14+ WLParts Electronics ltd
SI7945DP-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 30V 7A PPAK SO-8
SI7945DP-T1-E3 SILICON 1000 16+ QFN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI7945DP-T1-E3 VISHAY 79800 2016 SOP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI7945DP-T1-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET DUAL P-CH 30V 8-SOIC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NTMD2C02R2G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V 8SOIC
NTMD2C02R2G ON 12500 14-15+ SOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
BUK7511-55A,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 75A TO220AB
BUK7511-55A,127 IC 38300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK7511-55A,127 NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK7511-55A,127 NXP 157449 15+ MOSFET N-CH 55V 75A TO220AB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
H-030-35008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
H-030-35008 American Electrical Inc. 157630 2016+ PCB HEADER 90 3.5MM 8 POLE Unitronix Electronics Limited
H-030-35008 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H-030-35008 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ08115400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ08115400J0G Amphenol FCI 147810 2016+ 350 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ08115400J0G IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ08115400J0G NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1828388 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1828388 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1828388 Phoenix Contact 287550 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com