Location : Home > Y > YN42215000J0G
YN42215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN42215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2200252 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)
2200252 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2200252 Phoenix Contact 157040 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2200252 Phoenix Contact 298690 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395314009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole