Location : Home > Y > YN42015000J0G
YN42015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN42015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZD17C5V6P-E3-18 IC 38540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD17C5V6P-E3-18 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DMT3011LDT-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 8A V-DFN3030-8
SS3P3LHM3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 3A TO277A
1N6095R Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY REV 30V DO4
1N6095R NEWJERSEYS 1789 New Jersey Semiconductor
1N6095R TEL 2000 2013+ SCHOTTKY DIODES STUD TYPE 25 A Protec Engineering (S) Pte Ltd
OSTVB030150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVB030150 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVB030150 NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVB030150 On Shore Technology Inc. 157830 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
3240139 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3240139 Phoenix Contact 157190 2016+ FORK CABLE LUG Unitronix Electronics Limited
3240139 Phoenix Contact 284000 2016+ FORK CABLE LUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1782352 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1782352 Phoenix Contact 147420 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1782352 Phoenix Contact 298730 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
997713 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
997713 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
997713 Weidmuller 157290 2016+ LP 2NR 5.08/90/56 OG Unitronix Electronics Limited
997713 Weidmuller 298650 2016+ LP 2NR 5.08/90/56 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15540 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERMINAL TURRET DBL 33POS
15540 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 90 15POS OR Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com