Location : Home > Y > YN42015000J0G
YN42015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN42015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1034140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1034140000 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034140000 Weidmuller 157610 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM R/A GN Unitronix Electronics Limited
1034140000 Weidmuller 298010 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM R/A GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com