Location : Home > Y > YN39015000J0G
YN39015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN39015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SS2150-LTP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AC
SS2150-LTP 22163 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SS2150-LTP Micro Commercial Co 242200 1538+ DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AC Alphatek Technology Limited
SS2150-LTP Micro Commercial Components (M 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers Rectifier 150V 50A enkaite Electronics Co., Ltd
NVMFD5852NLWFT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 40V 15A SO8FL
NVMFD5852NLWFT1G NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NVMFD5852NLWFT1G ONS 3620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
NVMFD5852NLWFT1G ONS 3870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
NVMFD5852NLWFT1G ONS 4170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
FDC8602 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 100V 1.2A 6-SSOT
FDC8602 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FDC8602 Fairchild 241750 1538+ MOSFET N-CH DUAL 100V 6-SSOT Alphatek Technology Limited
FDC8602 FAIRCHILD 6650 2013+PB SSOT-6L WLParts Electronics ltd
ESH1PB-M3/84A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1A DO220AA
ESH1PB-M3/84A IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESH1PB-M3/84A NEW 87630 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CUS551V30,H3F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 500MA USC
CUS551V30,H3F 6798954 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CUS551V30,H3F 6798954 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CUS551V30,H3F IC 39300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CUS551V30,H3F NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3000611 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-30 AWG
3000611 Phoenix Contact 157059 2015+ USLKG 3 N Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3000611 IC 59950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW07708300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW07708300J0G Amphenol FCI 147180 2016+ 500 TB SPR PLU WF UP Unitronix Electronics Limited
HW07708300J0G IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW07708300J0G NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14120315002000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0397610010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
14110313002000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.100" (2.54mm) 90¡ã, Right Angle Surface Mount