Location : Home > Y > YN06015000J0G
YN06015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YN06015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5336B/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 5W T18
1N5336B/TR8 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5242C-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
MMSZ5242C-HE3-08 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5242C-HE3-08 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI4501ADY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 30V/8V 8SOIC
SI4501ADY-T1-E3 VISHAY 79800 2016 SOP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI4501ADY-T1-E3 VISHAY 78000 14+ SOP-8 WLParts Electronics ltd
CPH3455-TL-H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 35V 3A CPH3
CPH3455-TL-H NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CPH3455-TL-H ON Semiconductor 242000 1538+ MOSFET N-CH 35V 3A CPH3 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CPH3455-TL-H ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
CPH3455-TL-H SANYO 85430 16+ CPH-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
NSF8BT-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 8A ITO220AC
NSF8BT-E3/45 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NSF8BT-E3/45 NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NSF8BT-E3/45 VISHAY 28500 16+ TO-220-2 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CMR2-10 BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 2A SMB
YK22314030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK22314030J0G Amphenol FCI 147160 2016+ CONN BARRIER STRIP 14CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
YK22314030J0G IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK22314030J0G NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EM257511VC Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
EM257511VC Eaton 147550 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
EM257511VC IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM257511VC NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ06018000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ06018000J0G Amphenol FCI 147030 2016+ 762 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TJ06018000J0G IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ06018000J0G NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52291-1 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 3/8 Stud Circular 8 AWG Crimp
52291-1 IC 59640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52291-1 Semiconductor 21983 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
52291-1 STOCK 45250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
A-TB762-OQ05CH Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
A-TB762-OQ05CH IC 40490 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB762-OQ05CH NEW 88930 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5432737 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5432737 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5432737 Phoenix Contact 147250 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
5432737 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1193050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole