Location : Home > Y > YM44615000J0G
YM44615000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YM44615000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5356/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 5W T18
NZ9F7V5T5G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD923
NZ9F7V5T5G IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NZ9F7V5T5G ON Semiconductor 8000 2012+ DIODE ZENER 7.5V 200MW SOT-923 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NZ9F7V5T5G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84-B8V2,235 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 250MW SOT23
BZX84-B8V2,235 NXP 241510 1538+ DIODE ZENER 8.2V 250MW SOT23 Alphatek Technology Limited
BZX84-B8V2,235 NXP Semiconductors 8000 2012+ DIODE ZENER 8.2V 250MW SOT23 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84-B8V2,235 STOCK 46380 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
NTB18N06LT4G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 15A D2PAK
NTB18N06LT4G ELECTRONIC 27839 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NTB18N06LT4G IC 38950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SI9434BDY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 4.5A 8-SOIC
SI9434BDY-T1-E3 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI9434BDY-T1-E3 VISHAY 26159 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SI9434BDY-T1-E3 VISHAY 24800 12-13+ SOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SI9434BDY-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BYWE29-100-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 8A TO220AC
BYWE29-100-E3/45 IC 38150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYWE29-100-E3/45 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S3KBTR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 3A SMB
0387291613 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CDBM230-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 2A MINISMA
CDBM230-HF Comchip 33245 16+ MiniSMA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CDBM230-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=30V IO=2A enkaite Electronics Co., Ltd
CDBM230-HF IC 39930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDBM230-HF NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020004-C084B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020004-C084B01LF Amphenol FCI 147150 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020004-C084B01LF Amphenol FCI 288590 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020004-C084B01LF IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395378802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
626437-4 S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
282888-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
282888-4 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282888-4 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ TERM BLK STACKING 19POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282888-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
150557 37464 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
150557 Electronics 25119 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
150557 STOCK 43070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1526110-2 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 10 Stud Circular 8 AWG Crimp, Funnel Opening
1526110-2 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1526110-2 TE Connectivity AMP Connectors 288370 2016+ TERMINAL RING 8AWG #10 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com