Location : Home > Y > YK33330030J0G
YK33330030J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YK33330030J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170204-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN RECEPT 20-26AWG TIN
DG1R025HS9E250 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT 25POS R/A SOLDER SMD
MS27466T25B61HC Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DAMAM15SNMB Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
BACC45FN18-8S10H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
805-83-072-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1929320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Blade Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole