Location : Home > Y > YHMME12-2DB8
YHMME12-2DB8
Share on FacebookShare on Facebook
YHMME12-2DB8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VC13015000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VC13015000J0G Amphenol FCI 156930 2016+ 762 TB SOCKET RA WF A/T Unitronix Electronics Limited
VC13015000J0G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC13015000J0G NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020108-C191A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
20020108-C191A01LF Amphenol FCI 147420 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020108-C191A01LF Amphenol FCI 287610 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020108-C191A01LF IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7V31280001 Crystals and Oscillators Crystals 31.25MHz ¡À20ppm Crystal 12pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)