Location : Home > Y > YF19015000J0G
YF19015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YF19015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIA450DJ-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 240V 1.52A SC70-6
SIA450DJ-T1-GE3 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIA450DJ-T1-GE3 NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIA450DJ-T1-GE3 Vishay Siliconix 231750 1538+ MOSFET N-CH 240V 1.52A SC70-6 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SIA450DJ-T1-GE3 Vishay Siliconix 786900 1525+ MOSFET N-CH 240V 1.52A SC70-6 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SI8424DB-T1-E1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 8V 12.2A 2X2 4-MFP
SI8424DB-T1-E1 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI8424DB-T1-E1 VISHAY 3000 16+ QFN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI8424DB-T1-E1 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET N-CH 8V 12.2A 2X2 4-MFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VS-30WQ04FNTRL-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY DPAK
VS-30WQ04FNTRL-M3 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-30WQ04FNTRL-M3 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5821-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 3A DO201AD
1N5821-E3/54 Electronics 27279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1N5821-E3/54 IC 38390 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1N5821-E3/54 Vishay 804500 1525+ RECT SCHOTTKY 3A 30V DO-201AD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK60503230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60503230 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60503230 NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325230-01-0 Curtis Industries 157280 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
OSTV704A150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
OSTV704A150 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV704A150 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV704A150 On Shore Technology Inc. 147220 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
TS02A15A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS02A15A00J0G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS02A15A00J0G NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH2150080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.295" (7.50mm) Through Hole, Kinked Pin
OSTH2150080 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTH2150080 NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH2150080 On Shore Technology Inc. 157870 2016+ CONN TERM BLOCK 15POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
A-TB762-VJ24V Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
A-TB762-VJ24V Assmann WSW Components 157730 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB762-VJ24V IC 40560 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB762-VJ24V NEW 88930 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1752298 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block 25¡ã (155¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1752298 N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1752298 Phoenix Contact 156990 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1752298 Phoenix Contact 298850 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TE08016100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
TE08016100J0G Amphenol FCI 146950 2016+ 350 TB WIR PRO 180D Unitronix Electronics Limited
TE08016100J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TE08016100J0G NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15296 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERM TURRET MINI 50POS
15296 37554 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
15296 Distributor 161990 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
5531-0-15-15-21-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Standard Tail Press-Fit, Hex
216905-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm), 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Press-Fit Connector Non-Insulated