Location : Home > Y > YC15215000J0G
YC15215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YC15215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5986A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
1N5986A MSC 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
1N5986A MSC 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
325103-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325103-03-0 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5445504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5445504 Phoenix Contact 157130 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5445504 Phoenix Contact 299070 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1240160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1240160000 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1240160000 Weidmuller 157090 2016+ SLA 8/180 3.2 OG Unitronix Electronics Limited
1240160000 Weidmuller 297710 2016+ SLA 8/180 3.2 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1861040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1861040000 Weidmuller 157180 2016+ TERMINAL ZPS 2.5/1AN/QV/1 Unitronix Electronics Limited
1847725 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1847725 PHOENIX 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1847725 PHOENIX 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1847725 PHOENIX 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
1890387 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1890387 Phoenix Contact 157130 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1890387 Phoenix Contact 298910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020302-G071B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
20020302-G071B01LF Amphenol FCI 147410 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020302-G071B01LF Amphenol FCI 288670 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020302-G071B01LF IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1313-0-15-15-18-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.037" ~ 0.043" (0.94mm ~ 1.09mm) Standard Tail Press-Fit
2-521406-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.205" (5.21mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated
2-521406-2 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
2-521406-2 Electronics 26709 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-521406-2 IC 38360 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1217167-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated