Location : Home > Y > YC03215000J0G
YC03215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
YC03215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4532 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 125MA DO34
1N4532 KH 27000 13-14+ DO-35 Nego IC Co.Doris@negoic.com
1N4532 NXP 10000 16+ High-speeddiodes Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UG2D-E3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 2A DO204AC
UG2D-E3/73 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UG2D-E3/73 NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UG2D-E3/73 VISHAY 50000 2015+ 2015+ EKT Electronics Co., Ltd
0380760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 2-12 AWG