Location : Home > Y > YB02KW01-5F12-JB
YB02KW01-5F12-JB
Share on FacebookShare on Facebook
YB02KW01-5F12-JB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
YB02KW01-5F12-JB INDICATOR PB 12V GRN ILL CLR CAP 30000 NKK Switches n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015911460 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold