Location : Home > Y > Y402730R0000F9W
Y402730R0000F9W
Share on FacebookShare on Facebook
Y402730R0000F9W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y402730R0000F9W RES SMD 30 OHM 1 3/4W 2512 501800 Vishay Foil Resistors (Divisio 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Y402730R0000F9W RES SMD 30 OHM 1 3/4W 2512 607000 Vishay Foil Resistors (Divisio 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Y402730R0000F9W RES SMD 30 OHM 1 3/4W 2512 501800 Vishay Foil Resistors (Divisio 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLC75C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5.1V 12V +/-15V 75W
GLC75C IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GLC75C SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
GLC75C SL Power Electronics Manufactu 8000 2015+ POWER SUPPLY SWITCHER 75W QUAD enkaite Electronics Co., Ltd