Location : Home > Y > Y14880R20000F9R
Y14880R20000F9R
Share on FacebookShare on Facebook
Y14880R20000F9R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y14880R20000F9R RES SMD 0.2 OHM 1 2W 3637 990100 Vishay Foil Resistors (Divisio NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Y14880R20000F9R RES SMD 0.2 OHM 1 2W 3637 884900 Vishay Foil Resistors (Divisio 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Y14880R20000F9R RES SMD 0.2 OHM 1 2W 3637 1528100 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Y14880R20000F9R RES SMD 0.2 OHM 1 2W 3637 990100 Vishay Foil Resistors (Divisio 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Y14880R20000F9R RES SMD 0.2 OHM 1 2W 3637 1528100 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176089-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/6W 0603
3-2176089-8 TE Connectivity AMP Connectors 1536700 2015+ RES SMD 27.4K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176089-8 TE Connectivity AMP Connectors 806500 1534+ RES SMD 27.4K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3-2176089-8 TE Connectivity AMP Connectors 901700 2015+ RES SMD 27.4K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com