Location : Home > Y > Y14880R20000B0R
Y14880R20000B0R
Share on FacebookShare on Facebook
Y14880R20000B0R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y14880R20000B0R Current Sense Resistors - SMD 0.2ohms 0.1 2w 800,000 Vishay Precision Group Foil Re 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Y14880R20000B0R RES SMD 0.2 OHM 0.1 2W 3637 1436300 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y14880R20000B0R RES SMD 0.2 OHM 0.1 2W 3637 776300 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com