Location : Home > Y > Y14740R10000B9W
Y14740R10000B9W
Share on FacebookShare on Facebook
Y14740R10000B9W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y14740R10000B9W RES SMD 0.1 OHM 0.1 4W 3637 792200 Vishay Foil Resistors (Divisio 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Y14740R10000B9W RES SMD 0.1 OHM 0.1 4W 3637 897400 Vishay Foil Resistors (Divisio 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Y14740R10000B9W RES SMD 0.1 OHM 0.1 4W 3637 792200 Vishay Foil Resistors (Divisio 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2902995 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 48W