Location : Home > Y > Y145340K2000B0L
Y145340K2000B0L
Share on FacebookShare on Facebook
Y145340K2000B0L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y145340K2000B0L RES 40.2K OHM 0.6W 0.1 RADIAL 1555200 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y145340K2000B0L RES 40.2K OHM 0.6W 0.1 RADIAL 886600 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768143564G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 560K OHM 14SOIC