Location : Home > Y > Y09255R00000F0L
Y09255R00000F0L
Share on FacebookShare on Facebook
Y09255R00000F0L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y09255R00000F0L RES 5 OHM 8W 1 TO220 811100 Vishay Foil Resistors (Divisio 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Y09255R00000F0L RES 5 OHM 8W 1 TO220 705900 Vishay Foil Resistors (Divisio 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Y09255R00000F0L Metal Foil Resistors - Through Hole 5ohms 1 VPR220 8w 800,000 Vishay Precision Group Foil Re 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd