Location : Home > Y > Y07934K02000B0L
Y07934K02000B0L
Share on FacebookShare on Facebook
Y07934K02000B0L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y07934K02000B0L RES 4.02K OHM 0.6W 0.1 RADIAL 792900 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Y07934K02000B0L RES 4.02K OHM 0.6W 0.1 RADIAL 580300 Vishay Foil Resistors (Divisio 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Y07934K02000B0L RES 4.02K OHM 0.6W 0.1 RADIAL 1223500 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141684G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 680K OHM 14SOIC
767141684G CTS Resistor Products 685900 2015+ RES ARRAY 680K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com