Location : Home > Y > Y0793475R000F9L
Y0793475R000F9L
Share on FacebookShare on Facebook
Y0793475R000F9L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y0793475R000F9L RES 475 OHM 0.6W 1 RADIAL 1410600 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y0793475R000F9L RES 475 OHM 0.6W 1 RADIAL 692700 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CAT10-683J4LF Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 68K OHM 0804
CAT10-683J4LF 654879 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CAT10-683J4LF Bourns 38470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CAT10-683J4LF Bourns 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CAT10-683J4LF Bourns Inc. 877800 2015+ RES ARRAY 68K OHM 4 RES 0804 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com