Location : Home > Y > Y07894R71000B9L
Y07894R71000B9L
Share on FacebookShare on Facebook
Y07894R71000B9L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y07894R71000B9L RES 4.71 OHM 0.3W 0.1 RADIAL 1223100 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y07894R71000B9L RES 4.71 OHM 0.3W 0.1 RADIAL 776200 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143562G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 5.6K OHM 14SOIC