Location : Home > Y > Y078937K4400B9L
Y078937K4400B9L
Share on FacebookShare on Facebook
Y078937K4400B9L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y078937K4400B9L RES 37.44K OHM 0.3W 0.1 RADIAL 1527000 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y078937K4400B9L RES 37.44K OHM 0.3W 0.1 RADIAL 679100 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768161512G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC