Location : Home > Y > Y078536R5000B9L
Y078536R5000B9L
Share on FacebookShare on Facebook
Y078536R5000B9L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y078536R5000B9L RES 36.5 OHM 0.6W 0.1 RADIAL 1242000 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y078536R5000B9L RES 36.5 OHM 0.6W 0.1 RADIAL 581400 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Y078536R5000B9L RES 36.5 OHM 0.6W 0.1 RADIAL 598800 Vishay Foil Resistors (Divisio 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77081152 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP
77081152 CTS Resistor Products 698200 2015+ RES ARRAY 1.5K OHM 7 RES 8SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com