Location : Home > Y > Y000718K2000V0L
Y000718K2000V0L
Share on FacebookShare on Facebook
Y000718K2000V0L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y000718K2000V0L RES 18.2K OHM 0.6W 0.005 RADIAL 808500 Vishay Foil Resistors (Divisio 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Y000718K2000V0L RES 18.2K OHM 0.6W 0.005 RADIAL 1443800 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y000718K2000V0L RES 18.2K OHM 0.6W 0.005 RADIAL 787200 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163153G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC
766163153G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 15Kohms 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766163153G CTS Resistor Products 901300 2015+ RES ARRAY 15K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com