Location : Home > X > XZMYKT53W-6
XZMYKT53W-6
Share on FacebookShare on Facebook
XZMYKT53W-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XZMYKT53W-6 SMD 959500 SUNLED 15+ 959500 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-053-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 53 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-053-10-001101 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-053-10-001101 Preci-Dip 156960 2016+ CONN HDR 53POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-053-10-001101 Preci-Dip 288210 2016+ CONN HDR 53POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185507329 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
800-10-018-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-018-10-002000 7500 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
800-10-018-10-002000 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-018-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147480 2016+ CONN HEADER LOPROFILE 18POS .100 Unitronix Electronics Limited
800-10-018-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297590 2016+ CONN HEADER LOPROFILE 18POS .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0452801852 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold