Location : Home > X > XZDGK50W-2
XZDGK50W-2
Share on FacebookShare on Facebook
XZDGK50W-2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-10-026-30-135101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
850-10-026-30-135101 Preci-Dip 157550 2016+ CONN HDR 26POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-10-026-30-135101 Preci-Dip 289050 2016+ CONN HDR 26POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com