Location : Home > X > XW2Z-200B
XW2Z-200B
Share on FacebookShare on Facebook
XW2Z-200B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XW2Z-200B 687549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
XW2Z-200B 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
XW2Z-200B 687549 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
XW2Z-200B RoHS 48840 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4DV85KC-0133CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 480MHz, 480MHz 6-CLCC
8N4DV85KC-0133CDI IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PAXR0110 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Tachometer 24VAC, 11 ~ 36VDC Panel Mount
PAXR0110 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PAXR0110 NEW 88410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1301710014 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment BALANCER 11.4-15.9KG 2METER
XCV200-4FG256I BGA 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV200-4FG256I originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XCV200-4FG256I Xilinx Inc 8000 16+ 256-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX1243BCSA MAXIM 1124 0348+ Aosiwei Commercial & T...
MAX1243BCSA Maxim 20,000 14+ Shenzhen LanYun Electr...
MAX1243BCSA MAXIM 3000 12+ Shenzhen KeRongTai Ele...
MAX1243BCSA MAXIM 80 05+ Yasun Group Electronic...
MAX135CPI ?¨´ 28000 2011+ N/A FEDERAL INDUSTRY Ins (Tess@sunnlyic.com)
MAX135CPI max 459 N/A European Union IC Industry Cor.
MAX135CPI MAXIM 10068 14-15+ DIP Nego IC Co.
R5F2138CWKFP#W4 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers R8C R8C/38W Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 128KB (128K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12)
MAX14607EWL+T 789456 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MAX14607EWL+T MAXIM 3600 2007+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
830-10-013-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
830-10-013-30-001101 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-013-30-001101 Preci-Dip 147130 2016+ CONN HDR 13POS 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
830-10-013-30-001101 Preci-Dip 279170 2016+ CONN HDR 13POS 2MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104621-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold