Location : Home > X > XVFBCLNANF-12.000000
XVFBCLNANF-12.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-157-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325101-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325101-15-0 IC 59990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLE-107-01-G-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5447654 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5447654 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5447654 Phoenix Contact 147580 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5447654 Phoenix Contact 298650 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
960104-8100-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
960104-8100-AR-TP 3M 157330 2016+ CONN SOCKET 4POS SGL BRDMNT SMD Unitronix Electronics Limited
960104-8100-AR-TP 3M 297870 2016+ CONN SOCKET 4POS SGL BRDMNT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
960104-8100-AR-TP IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430205-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
284848-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.197" (5.00mm)
284848-1 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
284848-1 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
284848-1 Semiconductor 21403 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
284848-1 STOCK 46450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2-1445054-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-1445054-8 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ CONN HEADER 8POS RT ANG T/H TIN Unitronix Electronics Limited
2-1445054-8 TE Connectivity AMP Connectors 288350 2016+ CONN HEADER 8POS RT ANG T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1445054-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-1445054-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS RT ANG T/H TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd