Location : Home > X > XVCEELNANF-10.000000
XVCEELNANF-10.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-93-130-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 30POS GOLD
346-93-130-41-013000 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-130-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157850 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-130-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277990 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430203-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1753173001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1753173001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1753173001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM VERT 21POS BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
1753173001 Weidmuller 147430 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
562010180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562010180 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3020-10-0100-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1690350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1690350000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 18POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1690350000 Weidmuller 157390 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1690350000 Weidmuller 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022288221 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin