Location : Home > X > XUP535212.500JS6I8
XUP535212.500JS6I8
Share on FacebookShare on Facebook
XUP535212.500JS6I8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XUP535212.500JS6I8 OSC 212.5MHZ SMD 139920 IDT, Integrated Device Technol 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
XUP535212.500JS6I8 OSC 212.5MHZ SMD 62295 IDT, Integrated Device Technol 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
XUP535212.500JS6I8 OSC 212.5MHZ SMD 139920 IDT, Integrated Device Technol NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
XUP535212.500JS6I8 OSC 212.5MHZ SMD 57569 IDT, Integrated Device Technol 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
XUP535212.500JS6I8 OSC 212.5MHZ SMD 78870 IDT, Integrated Device Technol 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-146-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66953-016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66953-016 Amphenol FCI 288890 2016+ CONN RCPT 32POS .100 DL STR PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com