Location : Home > X > XUP535156.250JS6I8
XUP535156.250JS6I8
Share on FacebookShare on Facebook
XUP535156.250JS6I8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XUP535156.250JS6I8 OSC 156.25MHZ SMD 139600 IDT, Integrated Device Technol 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
XUP535156.250JS6I8 OSC 156.25MHZ SMD 61975 IDT, Integrated Device Technol 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
XUP535156.250JS6I8 OSC 156.25MHZ SMD 139600 IDT, Integrated Device Technol NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
XUP535156.250JS6I8 OSC 156.25MHZ SMD 57249 IDT, Integrated Device Technol 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
XUP535156.250JS6I8 OSC 156.25MHZ SMD 78310 IDT, Integrated Device Technol 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
26-0508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0508-20 Aries Electronics 157290 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS GOLD Unitronix Electronics Limited
26-0508-20 Aries Electronics 278850 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546111-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-1546111-3 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546111-3 TE Connectivity AMP Connectors 157790 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546111-3 TE Connectivity AMP Connectors 297790 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com