Location : Home > X > XUP535100.000JS6I8
XUP535100.000JS6I8
Share on FacebookShare on Facebook
XUP535100.000JS6I8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XUP535100.000JS6I8 OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD 139470 IDT, Integrated Device Technol 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
XUP535100.000JS6I8 OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD 61845 IDT, Integrated Device Technol 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
XUP535100.000JS6I8 OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD 139470 IDT, Integrated Device Technol NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
XUP535100.000JS6I8 OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD 57119 IDT, Integrated Device Technol 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
XUP535100.000JS6I8 OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD 78150 IDT, Integrated Device Technol 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325212-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0395354519 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
833-83-036-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-036-10-001101 Preci-Dip 147510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-036-10-001101 Preci-Dip 288470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQW-118-01-L-D-VS-P-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
SQW-118-01-L-D-VS-P-TR Samtec Inc. 147680 2016+ CONN RCPT 2MM 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
66953-015 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66953-015 Electronics 27491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
66953-015 IC 36450 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
DIP640-011BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
DIP640-011BLF FCI 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
DIP640-011BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
DIP640-011BLF FCI 8000 2012+ DIP640-011BLF DIP SOCKET 40 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DIP640-011BLF IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68046-313LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
892-80-052-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
892-80-052-10-001101 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-80-052-10-001101 Preci-Dip 157790 2016+ CONN HDR 52POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-80-052-10-001101 Preci-Dip 289010 2016+ CONN HDR 52POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103330-0-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103330-0-02 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103330-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-103330-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
9-103330-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5440428 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5440428 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5440428 Phoenix Contact 287730 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395305511 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1766741 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1766741 Distributor 111030 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1766741 IC 37562 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1766741 Phoenix Contact 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited